Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Правоохоронці ДСО Полтавщини провели загально-профілактичні заходи (ФОТО)

Традиційно на початку тижня працівники Державної служби охорони Полтавщини проводили заняття особового складу зі службової підготовки.

Головною метою даного заходу було вивчення та закріплення основних положень та визначень з таких предметів як: «Вогнева підготовка», «Тактика спеціальної підготовки» та «Медична підготовка». Особливу увагу приділили останній, адже кожен працівник міліції, в першу чергу, повинен досконало володіти знаннями з надання першої медичної допомоги потерпілим. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Після проведення теоретичної частини занять, правоохоронці перейшли до виконання нормативів із фізичних вправ. Спочатку це були змагання з підтягування на перекладині, біг на три кілометри і нарешті – футбол. До цього виду спорту у працівників Державної служби охорони особливий хист. Про це свідчать ряд нагород та зайняті призові місця на чемпіонатах по міні-футболу серед правоохоронців ОВС України та міжнародних турнірах. Майже весь особовий склад управління ДСО бере участь у цій захопливій грі. Тому, як належить, матч проводили із замінами гравців, що дало змогу кожному побувати в ролі форварда чи захисника. 

Система Orphus Поделиться на fb