Ви тут:

Порошенко сказав, кого і коли демобілізують

Наступного тижня буде демобілізовано солдатів строкової служби.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам, повідомляє Укрінформ.

«Я підготував указ і наступного тижня будуть демобілізовані усі ті, хто бажає записатися на контрактну службу. Для чого? Служи армії, але отримуй більше грошей. Це справедливо», – сказав він.

При цьому, за словами Порошенка, демобілізують також солдатів строкової служби.

«Солдати строкової служби будуть демобілізовані. Але ще одна значна позиція – солдати строкової служби не будуть спрямовуватися у зону АТО, вони будуть виконувати функції тут, вивільняючи контрактників, які будуть мати можливість захищати Вітчизну», – наголосив Президент.

Глава держави також прокоментував мітинг під АП, який проходив цього тижня.

«Мітинг не має відношення до виборів чи до популістських речей і солдати прийшли вимагати не повернення додому. Було чітко розслідувано – на територію військової частини прорвалося декілька цивільних, які під час проведення зустрічі батьків з особовим складом провокаційно зірвали стабільну ситуацію. Зараз притягнуто до відповідальності не лише організаторів, але й командирів, які дозволили це забезпечити… Ви що хочете, щоб під час військових дій я демобілізацію оголошував? Щоб я армію розпустив? Щоб я країну беззахисною залишив? Чи це підтримає суспільство? Ні. Цього ніколи не буде. І тиснути на Президента я нікому не дозволю», – підкреслив Порошенко, додавши, що винними у мітингу є розвідка, система внутрішньої безпеки МВС і командир військової частини.

«Усі ці відомства уже притягнені до відповідальності. Реакція буде рішучою», – запевнив Президент.

Перейти до вмісту