Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський Пласт організував триденну воєнізовану мандрівку у природі

  У неділю, 5 жовтня, завершилася триденна мандрівка патріотичної молоді «Укроп», що відбулася за ініціативи і під керівництвом представників полтавського осередку Пласту – Національної Скаутської Організації України. У мандрівці прийняло участь більше 25 чоловік молоді з області, а метою заходу було надати дітям навички загальновійськової підготовки та виживання у природі. Тому у програмі заходу були і вимарші, і марш-кидки, і маскування, і гра у лісі із страйтбольною зброєю.tkCgY5nNZDo

 Довгоочікуваний захід (бо переносився два рази у зв’язку із погодними умовами) під справжньою патріотичною назвою «Укроп» відбувся неподалік села Головач, на базі бувшого дитячого табору «Супутник» за підтримки православної церкви Київського патріархату. Вікова категорія молоді, яка приймала участь у мандрівці, становила від 14 до 20 років.

Наразі в Україні в молоді  є гостра потреба навчитися дуже актуальним навичкам військової підготовки, тому пластуни та їх друзі із цікавістю спробували загальновійськову підготовку, збірку/розбірку автомату, рукопашний бій, стрільби  з пневматичної зброї тощо. Наприкінці заходу всіх учасників очікувала стратегічна гра у стайтбол.

Увечері  також нудьгувати не доводилось: відбувалися теоретичні заняття з пластування, а також співи біля загальнотаборового багаття (ватри). У неділю молодь взяла участь у літургії.

       Участь у цьому заході Пласту брали не тільки пластуни , але й люди які дізналися про Пласт від знайомих. Географія учасників виявилася досить широкою:   школярі та студенти з Полтави, Черкас, Ковалівки, Козельщини, Соляниці, Кременчука.                        
        Наступний такий пластовий захід буде проходити з долученням всіх охочих, тому інформацію про нього, а також про інші заходи полтавського Пласту надалі можна буде дізнаватися через групи у соціальній мережі «в Контакті» https://vk.com/plast.poltava «Пласт» Полтава і https://vk.com/plast_stanytsia_kremenchuk (Кременчуцький Пласт), а також за телефонами 050 942 81 50 і 067 531 65 69. Полтавські пластуни чекають на нових друзів, бо пластування – це саме те, чого потребує українська молодь в наш час.

sLg6xtgHq3s

Система Orphus Поделиться на fb