Ви тут:

Полтавські актори і поети об’єднаються заради допомоги

19 жовтня о 15:00 в Галереї Мистецтв (вул. Фрунзе, 5) пройде представлення сучасної драматургії і поезії від Творчої Лабораторії «ПолТеЛа» і незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus».

Мета заходу – збір допомоги військовим в АТО. Ініціативні митці координують свої дії з «Полтавським Батальйоном Небайдужих» і всі зібрані кошти передадуть їм.

У програмі заходу – читка п’єси керівниці «ПолТела» Ірини Гарец. Основні теми, які зачіпатимуться у цій постановці – свобода і вибір, що зараз є вкрай актуально.

Також в рамках заходу пройдуть читання поезій від чотирьох «маґнумців»: Сергія Макаренка, Ірини Мисник, Анни Ютченко та Містера Коржика. Поети також гратимуть свої ролі у постановці.

Загалом же зараз мистецтво як ніколи гостро реагує на події в країні. Прозаїки і поети, музиканти і актори привносять у свою творчість ті теми, які їх хвилюють найбільше.

Що? Благодійний виступ для допомоги військовим в АТО.

Коли? 19 жовтня о 15:00.

Де? Галерея Мистецтв (вул. Фрунзе, 5).

Вхід: 15 грн (але, за словами Ірини Гарец, якщо хтось не має цих коштів, то може приносити на захід продукти – тільки ті, які не швидко псуються і не в скляній тарі).

Зустріч у соцмережі: https://vk.com/event78454691.

Роман Повзик

Перейти до вмісту