Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині стартувала кампанія «Чесні вибори»

DSC_0014

Велика кількість представників колишньої влади, що голосували за диктаторські закони, брали участь в організації “антимайдану”, помічені у корупційній діяльності, знов балотуються до Верховної Ради. Щоб люди могли визначитися за кого відати свій голос на  позачергових виборах народних депутатів до Верховної Ради України, громадські активісти розпочинають кампанію «Чесні вибори», яка стартувала 1 жовтня в усіх областях України . Відсьогодні ця кампанія розгортає ширшу діяльність.

Про це повідомив під час прес-конференції в ІА “Новини Полтавщини засновник  Громадського об’єднання “ЗЛАМ стереотипів” Олександр Коба.

«Мета кампанії “Чесні вибори” полягає не лише в тому, що не колишніх депутатів до влади, а і в тому щоб виборці не продавали свій голос. Наше суспільство має почати критично ставитися до кандидатів, які намагаються купувати голоси. Аналізувати партійні списки та біографії кандидатів спираючись не лише на інформацію надану на сайті ЦВК. Люди мають нарешті почати думати над тим, кому вони віддають свої голоси. Від нашого вибору багато залежить. І якщо ми торгуватимемо своїм голосом, то не варто дивуватися, що через певний час обраний вами кандидат не буде дослухатися до вашого голосу, бо ви його втратили», – сказав Коба.

На Полтавщині кампанія працюватиме за трьома напрямками:в інтернет мережі, активісти поширюватимуть друковану продукцію та проведуть низку вуличних акцій.

«У соцмережах «ВКонтакте» та «Facebook» створили сторінки. На них будуть повідомляти інформацію про кандидатів та їхні програми. Також наразі налагоджуємо співпрацю в районах.  Спеціальний сайт створювати не будемо за відсутності часу. За власні кошти та кошти небайдужих громадян ми надрукуємо мотиваційні листівки. Також приведемо вуличну кампанію. Це флешмо́би, вуличні музеї, лекторіуми», – сказав Коба.

Про всі порушення та підкуп виборців можна повідомляти на гарячу лінію за адресою zlam.ua@ gmail.com.

Система Orphus Поделиться на fb