Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

“Миргородкурорт” відвідали іноземні гості

У жовтні «Миргородкурорт» відвідали з робочим візитом Надзвичайний та Повноважений Посол Ісламської Республіки Афганістан в Україні, Білорусі та Молдові пан Мохаммад Акбар Мохаммаді та президент Європейської бізнес-асоціації «Топ груп» доктор Рокай. Метою візиту поважних гостей було ознайомлення з лікувально-оздоровчою базою курорту «Миргород» та укладення договору про співпрацю. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Шановні гості з щирим інтересом ознайомилися з підрозділами «Миргородкурорту», напрямками і методиками лікування, інфраструктурою відпочинку і високо оцінили його потенціал для розширення міжнародної співпраці по оздоровленню своїх громадян. Зокрема президент Європейської бізнес-асоціації «Топ груп» доктор Рокай наголосив, що їхня асоціація зараз охоплює біля десяти країн і він, в тому числі, вивчав і курортну галузь цих держав. Тому йому є з чим порівнювати. Хоча він багато чув про курорт «Миргород» і часто буває в Україні, раніше не мав нагоди його відвідати. Рівень, який доктор Рокай тут побачив, його щиро вразив. А такої лікувально-діагностичної бази, універсальної, потужної і, в той же час, компактної та зручної, він не бачив на жодному курорті і не тільки європейському. Тому активно сприятиме залученню на цей курорт якомога більшої кількості відпочиваючих із цих країн. У цьому його підтримав і вельмишановний пан Посол Мохаммад Акбар Мохаммаді.

Варто відзначити, що візити такого рівня та укладення договорів готуються тривалий час. І приїзду згаданих поважних гостей та представників інших іноземних держав, які останнім часом відвідали відому оздоровницю, передували численні зустрічі та консультації генерального директора «Миргородкурорту», заслуженого лікаря України Олександра Гавловського на рівні дипломатичних представництв цих країн.

«Сьогодні на колективі курорту «Миргород» лежить велика відповідальність. Наш курорт добре відомий у світі. Але після визнання його на міжнародному рівні кращим курортом світу, він став візитівкою України в оздоровчій та туристичній галузі. І ми, навіть у надзвичайно складних умовах, в яких сьогодні знаходиться наша держава, повинні підвищувати конкурентноздатність нашого курорту і своїм прикладом заохочувати якомога більше країн до плідної співпраці з Україною. Тому ми задоволені, що ця наша зустріч, ще один впевнений крок до розширення такої співпраці, а значить – посилення позицій нашої країни на світовому ринку курортних послуг», – сказав Олександр Данилович.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту