Ви тут:

Механіки збройних сил Нігерії пройшли навчання на «КрАЗі»

IMG_2641 (1)

ПАТ «АвтоКрАЗ» завершив двотижневий курс навчання механіків збройних сил Нігерії особливостям експлуатації, технічного обслуговування та ремонту автомобілів КрАЗ спеціального призначення. Тренінги були передбачені в рамках зовнішньоекономічного контракту, укладеного між «КрАЗом» та Міністерством оборони цієї країни в першому півріччі поточного року.

Про це повідомили в прес-службі ПАТ«АвтоКрАЗ».

Теоретичну підготовку представники замовника пройшли в навчальному центрі автозаводу, практичні навички вони набували в складальному цеху підприємства, а навчання водінню проводили на випробувально-демонстраційному полігоні підприємства. Рівнем отриманих знань і якістю навчання нігерійські військові фахівці залишилися задоволені.

Після отримання сертифікату вони зазначили, що вражені технічним оснащенням навчального центру, який, на їх думку, відповідає найсучаснішим стандартам. Особливо здивував їх автомобільний клас навчального центру з його унікальним навчальним стендом. Йдеться про макеті повнопривідного автомобіля КрАЗ-6322, що містить повний набір всіх його деталей вузлів і агрегатів, різні системи, які, завдяки спеціальним розрізам, повністю відкриті для навчання.

Нагадаємо, що в 2008 році для Національної поліції Нігерії КрАЗ виготовив і відвантажив 100 повнопривідних автомобілів КрАЗ-5233ВЕ (4х4). Замовник залишився задоволений виконанням «АвтоКрАЗом» контрактних зобов’язань. З моменту поставки КрАЗів в цю країну нарікань на роботу машин від замовника на підприємство не надходило.

Перейти до вмісту