Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькому парку ім. Івана Котлова планують повернути втрачене обличчя

Більше місяця у парку ім. Івана Котлова, що розташований на правобережжі Кременчука,  тривають роботи з благоустрою. Колись ця паркова зона була справжньою перлиною Крюківського району.  Але з часом, через різні проблеми, вона занепала. Незважаючи на скрутне фінансове становище, міська влада Кременчука вирішила повернути парку минулу славу. Про це повідомили у Коременчуцькій міській раді.

За дорученням першого заступника міського голови Віктора Калашника розпочали  генеральне прибирання території цієї зеленої зони відпочинку, виконали санітарну обрізку дерев, прибрали поросль.  На сьогодні парк вражаюче змінився. І хоча до завершення реконструкції далеко – ще лише розробляється проект, але відвідувачів тут стало набагато більше.

Під час суботнику 11 жовтня у парку теж кипіла робота. Жителі ближніх будинків вийшли пофарбувати ігровий майданчик та лавочки. При реконструкції врахують історичний вигляд парку. Основне, вважає Віктор Калашник, необхідно відновити комунікації, освітлення, елементи благоустрою, спланувати територію.  

Система Orphus Поделиться на fb