Ви тут:
PROвсе 

Кольори волосся для світлої шкіри: що можна і що не можна

108741101_3720816_cvetovoi_tip_vesna

Типи шкіри так само відрізняються, як і очі або волосся. Кожен тип залежить від спільних характеристик зовнішнього вигляду. Перш, ніж змінити відтінок волосся, необхідно визначитися, який саме найбільш вдало буде гармоніювати з тоном шкірного покриву і кольором очей, пише foka.com.ua.

Умовно всі типи можна розділити на чотири групи, як пори року. Щоб зрозуміти свою приналежність до якогось певного типу, можна провести простий тест: приміряти почергово дві хустки. Одна повинен бути теплого відтінку типу беж, а друга – холодного, наприклад, білосніжного. Можна спробувати приміряти і кольорові косинки. Косметику на обличчя наносити не потрібно. Якщо тип хустки відповідає шкірі, то вона буде виглядати свіжою, якщо ні, то зів’ялою і тьмяною.

Як підбирати колір волосся для світлої і рожевої шкіри?

Весняний тип шкіри зустрічається досить рідко. Вона бліда і погано загоряє, може бути ніжно-рожевою, або світло-золотистою. Чорний колір волосся для блідої шкіри категорично не рекомендується, адже він створює занадто жорсткий контраст з нею і тим самим формує надмірну блідість. Гарно виглядатимуть відтінки сріблястих тонів, або природного попелястого. Якщо очі світло-блакитні, або світло-зелені, то колір волосся для світлої шкіри підійде темний і насичений. Якщо ж очі мають яскравий колір холодних тонів, то й відтінок можна підбирати холодний, а до зелених очей ідеально підійдуть коричневі і руді тони.

Літній тип вважається найбільш поширеним. У шкірного покриву зазвичай присутній рожевий відтінок, а після засмаги вона стає оливково-попелястою. Зазвичай колір волосся для рожевої шкіри рекомендується вибирати з відтінків стиглої вишні, баклажана, рожевих і бузкових кольорів. Оскільки очі мають холодні відтінки, виходить гарно поєднаний контраст, що додає зовнішності загадковості і привабливості.

big

Осінній тип від природи має світлі або темні тони рудого волосся. Шкіра може бути абрикосовою або бронзовою, з веснянками. Замість засмаги червоніє і обгорає, як і весняна, але кольори для світлої шкіри потрібні більш насичені: яскраво-мідні, коричневі, золоті. Не можна використовувати чорний і синій, а також сірий і сріблястий. Через них з’явиться вигляд постійної втоми і в’янення.

main-19937-4db4aadcbb86e21f94d6fbde75f243fd

Зимовий тип має яскраво виражений темний волосяний покрив, очі також дуже темні. Не можна використовувати осінні тони – руді, мідні, золоті. Не потрібна і насичена гамма червоного або коричневого. Щоб колір волосся для темної шкіри ідеально поєднувався з усім іншим, бажано використовувати бежевий, або колір слонової кістки.

100292377_000000000000

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту