Ви тут:

Інформація для виборців

13-14 жовтня 2014 року відділи ведення Державного реєстру виборців Полтавської області передали попередні списки виборців та запрошення на голосування з виборів народних депутатів до дільничних виборчих комісій. Відповідно наступного дня дільничні виборчі комісії в приміщеннях відведених для голосування, вивісили попередні списки виборців. Виборець має право ознайомитися з попереднім списком виборців.

Запрошення має отримати кожен виборець. Виборцям, стосовно яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно, одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування.

Якщо з якихось причин запрошення не було отримано, виборець повинен проявити ініціативу та звернутися до дільничної виборчої комісії за місцем голосування для перевірки, щодо наявності себе в попередніх списках виборців. Якщо виборець виявив, що він відсутній в попередніх списках виборців, йому потрібно звернутися з паспортом громадянина України до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання, щодо включення до Державного реєстру виборців.

Виборець має право тимчасово змінити місце голосування. Для цього йому потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання, щодо зміни свого місця голосування. При цьому необхідно пред’явити паспорт громадянина України та підтверджуючий документ щодо перебування в іншому місці на день голосування. Такими документами можуть бути – правовстановлюючі документи на нерухомість, договір оренди, посвідчення про відрядження, проїзний документ, путівка і т.д.

Виборцям з Донецької та Луганської областей для тимчасової зміни місця голосування достатньо пред’явити паспорт громадянина України та написати відповідну заяву у відділі ведення Державного реєстру виборців за місцем теперішнього проживання.

Шановні виборці! Всі дії по включенню до Реєстру, відповідно до уточнених списків виборців, зміну місця голосування можна провести включно до 20 жовтня 2014 року. В день виборів будь-які зміни у списках виборців не можливі, в тому числі звернення до судів не будуть застосовуватися. Не зволікайте і завчасно перевірте можливість реалізації свого виборчого права, адже кожен голос важливий.

Інформація з адресами відділів ведення Реєстру для міста Полтава:

Октябрський р-н. – вул. Калініна, 30, кім. 417, тел. 63-96-98, 68-04-66;

Київський р-н. – вул. Маршала Бірюзова, 1/2, тел. 7-36-46, 7-29-13;

Ленінський р-н. – вул. Пролетарська, 39, тел. 58-44-44, 58-44-45.

Районні відділи ведення Державного реєстру виборців розташовані в приміщеннях райдержадміністрацій та виконавчих комітетів місцевих рад.

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців – (05322) 2-48-97, 7-36-01.

Всі відділи Реєстру на період виборчого процесу працюють без вихідних.

Перейти до вмісту