Ви тут:

Гелетей передав ОБСЄ докази військової агресії Росії

Під час зустрічі з делегацією постійних представників держав-учасниць ОБСЄ міністр оборони України Валерій Гелетей передав їм докази військової агресії Росії проти України

Про це Гелетей написав вчора ввечері на своїй сторінці у «Фейсбуці», передає Еспресо.TV

«Кожен з нас зараз розуміє і бачить, що Україна знаходиться на першому рубежі цивілізаційного конфлікту, ініційованого Росією. Наше завдання – якомога повніше донести це до світової громадськості. Сьогоднішня зустріч з делегацією постійних представників держав-учасниць при ОБСЄ є однією з актуальних можливостей для того, щоб показати реальний стан речей у цьому кривавому конфлікті. 

Я детально продемонстрував нашим іноземним гостям етапи розвитку збройної агресії Російської Федерації проти України, надав факти цинічної та брехливої пропаганди країни-сусідки, докази масових розправ терористів над мирними жителями, свідчення про злочини бойовиків, які прикриває й заохочує російська сторона. Представники ОБСЄ запевнили мене, що отримана інформація є значимою для підсумків їхнього візиту, і вони зроблять все від них залежне, щоб світ почув правду», – написав міністр.

Перейти до вмісту