Ви тут:
Головне Полтавщина Сільське господарство 

Бугайчук: «Торгові війни з Росією призвели до переорієнтації ринків України на Європу»

bugaychuk_6

Торгові війни з Росією призвели до переорієнтації ринків України на Європу

“Тиск Росії на український агропромисловий комплекс призвів до зворотніх наслідків: усі квоти ЄС на постачання сільськогосподарської продукції до Європи нині заповнені”, – повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук під час апаратної наради.

Зокрема, за словами керівника області, зменшення експорту до Росії яєць та м’яса птиці обернулося зростанням експорту до країн Європи.

Разом із тим, керівник департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов повідомив, що підприємства Полтавщини приводять своє виробництво до технічних вимог ЄС й область уже готова продавати молоко і сири до країн Європи.

З вересня на Полтавщині працюють моніторингові місії ЄС, що вивчають рівень якості продукції вітчизняних сільгоспвиробників. Остаточні висновки будуть оприлюднені після завершення роботи місії. Однак, за попередніми результатами, європейці задоволені рівнем якості  продукції тваринництва.

“Нині настає черга промислових підприємств, які займаються приведенням стандартів виробництва і продукції до вимог європейських країн”, – зазначив Віктор Бугайчук.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту