Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Бугайчук: Опалювальний сезон на Полтавщині розпочнемо за день-два

Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук звернувся до Кабміну з проханням дозволити розпочати опалювальний сезон на Полтавщині.

На Полтавщині тепло в установах, на підприємствах та в оселях полтавців з’явиться 21-22 жовтня. Про це заявив голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук.

«Цього року опалювальний сезон розпочинають лише за погодженням із енергетики та вугільної промисловості України й Міністерством ЖКГ. Останні два дні середньодобова температура була нижче восьми градусів тепла, тому вже в понеділок зранку ми звернулися до Міністерства про надання дозволу на початок опалювального сезону. Розраховуємо отримати дозвіл і вже за день-два розпочати подавати тепло. У першу чергу опалення увімкнуть для шкіл, дитсадків та лікарень», – зазначив голова ОДА Віктор Бугайчук у коментарі для журналістів.

За інформацією департаменту ЖКГ Полтавської ОДА об’єкти соціальної сфери області стовідсотково готові до пуску тепла. За повідомленням першого заступника директора департаменту Юрія Злобіна, ліміт газу для Полтавщини на період з 1 серпня цього року до 31 березня наступного становить 199.2 мільйона кубометрів.

 

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту