Ви тут:

Близько 2 млрд. грн. перераховано полтавськими митниками до Державного бюджету України

А саме, 1 млрд. 847 млн.грн. перераховано митниками Полтавщини до Державної скарбниці з початку року. Протягом цього року Полтавською митницею Міндоходів оформлено 25 тисяч митних декларацій. Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності в зоні діяльності митниці в 2014 року, склав 1 млрд. 776 млн. дол. США. Зовнішньоторговельне сальдо за 9 місяців 2014 року позитивне і складає 342,1 млн. дол. США.

У поточному році вантажі експортувалися до 83 країн світу. Як свідчить статистика, спостерігається збільшення експортних поставок до наступних країн: Словаччини, Азербайджану, Польщі, Єгипту, Угорщини, Німеччини, Вірменії та Туреччини. Зменшились обсяги поставок до Росії, Австрії, Чехії, Молдови, Білорусі, Казахстану, Грузії, Литви, Туркменістану та Італії. Серед основних товарів, що експортувалися в поточному році були руди, тютюн, залізничні локомотиви, обладнання та механічні пристрої, продукти неорганічної хімії та інше. Спостерігається збільшення експорту зернових культур.

З початку року імпортні вантажі надійшли з 70 країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Як свідчать статистичні дані, спостерігається збільшення імпорту товарів до наступних країн: Білорусії, Японії, Мексики, Індії, Литви та Австрія. Зменшились обсяги імпорту до Росії, США, Китаю, Німеччини, Казахстану, Туреччини, Франції, Іспанії, південної Кореї, Бразилії та Італії. Структура імпорту в поточному році наступна: палива мінеральні, машини, обладнання і механічні пристрої, тютюн і промислові замінники тютюну, електричні машини та обладнання, їх частини, вироби з чорних металів та інше.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb