Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбулася виїзна нарада директора Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації

image-20-10-14-10-32-5

15 жовтня 2014 року в м. Зіньків відбулася виїзна нарада директора Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Марчишинця С.М. щодо вирішення проблемних питань розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури області. Нарада проходила з участю голови Зінківської райдержадміністрації, голова Зінківської районної ради, заступника Зінківського міського голови, керівництва місцевого райавтодору.

В м. Зіньків в 2014 році здійснено ремонт вулиць на суму близько 3 млн.грн. Це кошти обласного бюджету та власні кошти міста. Основний підрядник в місті Миргородський агрошляхбуд.

Здійснено виїзд на місця проведення робіт, в тому числі на вулиці Фрунзе та Комінтерну в м. Зіньків, куди на останній сесії обласної ради виділено додаткові кошти. Роботи майже повністю завершені.

Марчишинець С.М., попередив про необхідність дотримання технології виконання ремонту доріг та вулиць.

У зв’язку зі скрутним становищем Облавтодору він потребує сприяння в у виділенні паливно-мастильних матеріалів та механізмів для ліквідації можливих снігових заметів та ожеледиці в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту