Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбувся «круглий стіл» на тему «Постать митрополита Василя Липківського на тлі релігійно-церковного і національного відродження України»

17 жовтня у Полтаві за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбувся «круглий стіл» на тему «Постать митрополита Василя Липківського на тлі релігійно-церковного і національного відродження України».

У заході взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, голова ПООТ «Просвіта» М.Кульчинський, ректор ПНПУ ім. В.Г.Короленка М.Степаненко, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної освіти імені М.В.Остроградського В.Зелюк, єпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Афанасій, архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір, священик Вознесенського храму УПЦ м. Полтави, кандидат педагогічних наук, доктор теологічних наук, протоієрей В.Фазан, науковці, представники громадських організацій, молодь. Обговорено питання українізації церковно-релігійного життя як основи духовного відродження.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту