Ви тут:
Україна 

45% українців не користуються інтернетом, – опитування

1250119Більше третини українців використовують всесвітню мережу щодня

Про це свідчать результати соціологічного опитування «Електронне урядування в відображенні громадської думки», яке провела соціологічна служба Центру Разумкова в середині вересня за підтримки шведського агентства міжнародного розвитку на всій території України за винятком АР Крим та території проведення АТО, повідомляє РБК-Україна.

Більше половини з тих, хто не користується інтернетом, не відчуває в цьому потреби, зазначає експерт робочої групи з розробки урядової політики у сфері розвитку електронного уряду Роман Кобець

«Більше, ніж третина громадян України практично щодня, а то й кілька разів на день використовують Інтернет. Тих людей, які не користуються Інтернетом в Україні, зараз – 45%. 58% людей, які не користуються Інтернетом, не відчувають потреби в цьому, тобто вони ще до кінця не розуміють переваги, які дає Інтернет не тільки у відносинах з органами влади, але і в повсякденному житті, навчанні, дозвіллі тощо», – зауважив Кобець.

За його словами, 93% всіх користувачів мають доступ до Інтернету вдома, майже третина на роботі і 11% у громадських місцях, де є Wi-Fi.

В Україні минулого року, порівняно з 2012 роком, кількість дорослих, що регулярно користуються Інтернетом, збільшилась на 6%.

Система Orphus Поделиться на fb