Ви тут:
Україна 

40 вантажівок гуманітарної допомоги з Німеччини вже розвантажили

hn

Починаючи з 7 жовтня, у логістичному центрі поблизу Києва, цілодобово триває розвантаження гуманітарної допомоги від Уряду Німеччини. Вчора ввечері ми вже розвантажили 30 фур. Протягом цієї ночі було розвантажено ще 10 вантажівок. Таким чином, станом на ранок 9 жовтня нам вдалося розвантажити вже 40 вантажівок гуманітарної допомоги. Роботи тривають відповідно до плану: злагоджено та продуктивно”,- повідомив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

 Про це повідомили в прес-службі ДСНС України.

 Він зазначив, що серед гуманітарної допомоги, яку вже вдалося розвантажити, теплий одяг для тимчасово переміщених осіб, побутова техніка (холодильники, пральнімашини), медичне обладнання, ліжка, інші речі першої необхідності.

 “Наразі у логістичному центрі вже перебувають всі 112 вантажівок. Після їх повного розвантаження буде вирішуватися питання їх подальшого розподілу та перевезення до місць призначення”, – сказав Сергій Бочковський.

 Нагадаємо, 7 жовтня, о 10:50, 112 вантажівок з гуманітарною допомогою від Уряду Німеччини, перетнули українсько-польський кордон. Допомога для України була надана відповідно до домовленостей між канцлером ФРН Ангелою Меркель та Президентом України Петром Порошенко. 8 жовтня вантажівки з гуманітарною допомогою прибули до логістичного центру неподалік Києва

Система Orphus Поделиться на fb