Ви тут:
PROвсе 

10 цікавих відмінностей між чоловіком і жінкою

400604

1. Відмінності між чоловіком і жінкою починаються ще в дитячій колисці. Вже тоді хлопчики і дівчатка ведуть себе по-різному: хлопчики люблять смикати ногами, в той час як дівчатка ретельно вивчають навколишнє середовище, пише foka.com.ua.

2. Вважається, що жінки дуже багато говорять. Тим часом, чоловіки є більш балакучими, особливо якщо виступають перед аудиторією. Також їм цікавіше говорити, ніж слухати співрозмовника.

3. Жінки, як правило, схильні приховувати свої справжні бажання, і тому легше йдуть на компроміс. І саме через це чоловіки, які відкриті у своїх пріоритетах, частіше займають домінуючу позицію у відносинах.

4. Жінки прокидаються вночі в два рази частіше, ніж чоловіки. Також їм в два рази частіше сняться жахи.

5. У віці 14-16 років 27 відсотків хлопчиків і 53 відсотки дівчаток люблять читати. Хлопчики більшою мірою зацікавлені в пригодницьких і фантастичних книгах, в той час як дівчата – в романтичній і сентиментальною літературі.

6. Також відмінності між чоловіком і жінкою проявляються в самооцінці та рівні суб’єктивного контролю (відповідальності). Дівчата набагато більш скромно оцінюють свої можливості і здібності, тому в разі невдачі вони, як правило, виправдовуються відсутністю таланту і здібностей. Тим часом, хлопці в таких випадках в провалах звинувачують себе за недостатню старанність.

7. 59 відсотків жінок і 44 відсотки чоловіків люблять дивитися на своє відображення в дзеркалі протягом тривалого часу. Проте, чоловіки і жінки відчувають різні емоції: цілих 68 відсотків чоловіків і тільки 22 відсотки жінок відчувають задоволення від того, що бачать у дзеркалі.

8. Якщо запропонувати вибрати один з двох кольорів – червоний і синій – можна помітити, що чоловіки віддають перевагу червоному, а жінки – синій.

9. 36 відсотків чоловіків не приділяють особливої ​​уваги своїй зовнішності після вступу в шлюб. Серед жінок цей показник менший – 25 відсотків.

10. Чоловіки і жінки по-різному приймають рішення. Чоловікові властиво робити це самостійно, а от жінка майже завжди спочатку віддасть перевагу тому, щоб звернутися за порадою.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту