Ви тут:

Живий спів Гімну України лунав і на першому уроці для старшокласників Полтавської гімназії № 31

P1010463

Новий навчальний рік розпочався для учнів 9 – 10 класів Полтавської гімназії № 31, як і для всіх школярів України, уроком «Україна – єдина країна».

Учні, вчителі й гості вшанували Хвилиною мовчання пам’ять Небесних Лицарів Майдану та Героїв, загиблих за Українську землю в боях неоголошеної війни з російським агресором на східних кордонах нашої держави. Учні 10-го економічного класу та їх класний керівник Людмила Скрипаль активно співпрацюють з очолюваною Наталею Онищенко міською бібліотекою-філією № 3.

Саме на їх запрошення для учнів 9 – Е , 10 – А та 10 – Е класів перший урок провела заслужений працівник культури України, голова Полтавського громадського Шевченківського комітету та обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» Валентина Шемчук. Вона є справжнім другом і щирим однодумцем полтавських школярів протягом багатьох років. А перший урок для старшокласників гімназії № 31 проводить третій рік поспіль. І цього разу відвертою і невимушеною вийшла розмова зі школярами про одвічні українські цінності – цілісність і Соборність держави, неподільність її території, самовідданий захист кордонів рідної землі.

А згадуючи Героїв Небесної Сотні та тих, хто загинули, боронячи українські кордони на сході, не могли стримати сліз ні учні, ні їхні наставники.  Пані Валентина подарувала для класних бібліотек книги “Говори українською” і збірку поезій полтавця Михайла Казидуба та закликала юних сповідувати  святі українські, Шевченкові, ідеали «єдиномислія і братолюбія». «Єднаймося, люба родино!..» – співала солістка хору заслуженого ансамблю пісні і танцю України «Лтава» імені Валентина Міщенка Віра Мотчана.

Думки і мрії всіх злилися в прагненні Свободи й Незалежності, і об’єднав нас живий спів Українського Славню.

P1010447

P1010451

P1010452Валентина Шемчук

Перейти до вмісту