Ви тут:

За 8 місяців 2014 року Держфінінспекція в Полтавській області забезпечила відшкодування втрат на 29,8 млн грн

 Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом січня-серпня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 29,8 млн грн.

 Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 4,4 млн грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму понад  19,5 млн грн.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 162 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено 36 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 5,8 млн грн.

У 186 випадках, до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 405 управлінських рішень.

За допущені порушення 640 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 202 – до дисциплінарної і матеріальної. Ще 33 особи звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено 8 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 17,9 млн грн.

                                                                       Прес-служба Держфініспекції

                                                                       в Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту