Ви тут:
Суспільство Україна 

“ВКонтакті” “заморозила” більше 200 тисяч акаунтів

7bN906RtuUk

Соціальна мережа “ВКонтакті” була вимушена заморозити близько 200 тисяч сторінок користувачів, дані яких опинилися перед загрозою через витік інформації про логіни та паролі до їх поштових скриньок.

Як повідомив на своїй сторінці прес-секретар “ВКонтакті” Георгій Лобушкін, якого цитує Watcher.com.ua  акаунти, що зареєстровані на скомпрометовані адреси, було вирішено заморозити, а їх власникам – надати можливість відновити сторінку та покращити свою безпеку.

Найбільша кількість поштових скриньок, чиї логіни та паролі було викладено в мережу, – на поштовому сервісі Mail.ru – понад 185 тисяч. Трохи менше зламаних даних на Яндекс.Пошті – 31 000 та Gmail – 10 000.

Адміністрація “ВКонтакті” закликає ретельно обирати логіни та паролі до своїх сервісів і не користуватися простими паролями, щоб убезпечити себе від зламу.

Також російський інтернет-холдинг Mail.ru Group викупив 48,01% соціальної мережі «ВКонтакте» у фонду UCP Іллі Щербовіча за 1,47 млрд доларів і довів свою частку в компанії до 100%.

Частки куплено у офшорів Blesmir Development Limited і Palagon Limited, контрольованих UCP. Угода закрита 16 вересня, оплата сталася повністю готівкою із залученням чотирирічного кредиту від Газпромбанку на суму 22,2 млрд рублів під 11,5% річних.

Система Orphus Поделиться на fb