Ви тут:

Віктор Бугайчук оглянув реконструйовану котельню в Полтаві

Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук разом з першим заступником Олегом Пруглом та директором Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександром Тонковим.оглянув реконструйовану котельну, що розташована на площі  Незалежності 16. Це одна з котелень, яку модернізували цьогоріч. На реконструкцію витратили понад 2 млн грн. У котельні замінено обладнання, яке дозволить зменшити тепловитрати та скоротити обсяги споживання електроенергії та газу.

Бугайчук зазначив, що вона готова до повноцінної роботи в опалювальний період.

«Завдяки автоматизації котельня подаватиме стільки газу, стільки потрібно, не витрачаючи зайвого. У комп’ютері закладено кілька варіантів,  як можливої аварійної ситуації, так і реагування на неї. Зараз тут стоїть три котли, які замінили п’ять. Також раніше її обслуговували 5 операторів, тепер вся система повністю комп’ютеризована. Ефективна система управління дозволяє слідкувати за добовим перепадом температури», – сказав Бугайчук.

На території області провели відповідні дослідження та визначили, що споживання енергії становить 300–500 Вт/м2 , що у шість, а то й у вісім разів більше ніж у країнах Європи. Тому, щоб не «гріти стіни та повітря», Віктор Бугайчук порекомендував утеплювати свої будинки.

Як розповів генеральний директор підприємства «Полтаватеплоенерго» Володимир Чернявський, вона повністю автоматизована, її не обслуговує жодна людина.

«Старе обладнання не відповідало експлуатаційним вимогам щодо надійності. Тому ми повністю її реконструювали.  Потужність котельні становить 3,4 кВт на добу», – зазначив Чернявський.

Перейти до вмісту