Ви тут:

В Полтаві обговорили перспективи розвитку туризму на селі

Сьогодні в рамках курсів підвищення кваліфікації для бухгалтерів сільських і селищних рад начальник управління з питань туризму і курортів Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Лариса Оніщук прочитала провела оглядову лекцію перспективи розвитку туристично-екскурсійних маршрутів у районах.

Сільський туризм – здебільшого зелений туризм та туризм з активним пересування. Полтавщина має великий потенціал з розвитку туризму. Здебільшого в нашій області туризм є автомобільним», – зазначила Лариса Оніщук.

До всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні департамент підготував низку заходів. Зокрема пішохідну оглядову екскурсію ,,Полтава – духовна столиця України” та велоекскурсію ,,Видатні полтавці: праведник України, український Байрон, художник-передвижник, спортивний реформатор”.

Лариса Миколаївна  запросила всіх присутніх відвідати заходи та висловила сподівання, що після повернення додому кожен долічиться в своїх громадах до відзначення Дня туризму.

«27 вересня світова спільнота відзначає День туризму. Можливо в себе в місцевих громадах до цієї дати ви зможете організувати   для жителів свято, яке не потребуватиме великих затрат», – сказала Оніщук.

Нагадаємо, завтра о 15.00 пішохідна оглядова екскурсія ,,Полтава – духовна столиця України”.

З усіма заходами, які підготували в Полтаві можна ознайомитися тут:

Перейти до вмісту