Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна знайшла формулу, яка дозволить продовжити реалізацію Мирного плану – Чалий

Україна знайшла формулу, яка дозволить продовжити реалізацію Мирного плану на Сході країни. Про це в ефірі «Першого національного телеканалу» сказав заступник Глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий, йдеться на офіційному сайті Глави держави.

«Сьогодні ми не дали привід агресору діяти далі проти України», – зазначив Валерій Чалий.

Заступник Глави АПУ підкреслив, що кількість прихильників європейської інтеграції в Україні стрімко зростає.

«Раніше під час виборів йшла дискусія на рівні «Росія – ЄС», «НАТО – ОДКБ», а зараз – щодо того, хто швидше запропонує шлях до ЄС. Ми повинні говорити про єдність, про спільні дії», – сказав Валерій Чалий.

Він наголосив, що синхронна ратифікація Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом унеможливить спроби повернути нашу країну до минулого.

За словами заступника Глави АПУ, українські герої відстояли безпеку Європи, а також демократичні права та свободи.

«Світ зараз з нами, і вони розуміють, де проходить фронт. Це не фронт між територіями. Це фронт між тими, хто мислить категоріями 20-го століття, Радянського Союзу, і тими, хто мислить прогресивно, хто думає про мир», – сказав Валерій Чалий.

Заступник Глави АПУ наголосив, що сьогодні важливо досягти миру на Сході країни, зокрема, через дипломатичні шляхи.

«Ми хочемо показати, що ми європейці, ми мудріші, ми захищаємо цінності, ми знайдемо оптимальне сильне, але розумне рішення. Поєднання цих двох цілей дасть результат, і ми разом доб’ємось перемоги», – підкреслив Валерій Чалий.

Система Orphus Поделиться на fb