Ви тут:

Удовіченко: Ні я особисто, ні хтось із мого оточення не йдем на парламентські вибори (ВІДЕО)

Екс-голова Полтавської ОДА, депутат Полтавської облради та керівник депутатської групи «Полтавщина» в обласній раді Олександр Удовіченко на сьогоднішній прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини» заявив, що ні він, ні хтось із його оточення не збираються брати участь у  позачергових парламентських виборах. 

«Ми прийняли для себе рішення, що сьогодні концентруємо увагу на місцевих проектах, аби знайти своє місце в суспільно-політичному житті Полтавщини, розуміючи, що тут ми можемо знайти для себе більш ефективні ніші, де можемо докласти зусиль. Тому  ми не будемо займатися загально-політичними проектами, брати участь або ставати членами політичних партій всеукраїнського масштабу,  як у демократичному, так званому, таборі, так і опозиційному», – сказав Удовіченко.

Таке рішення, за словами лідера «Полтавщини», насамперед прийнято задля уникнення чергового використання потенціалу у вузько-політичних цілях та побудоване на спостереженні за перебігом виборчого процесу.

 «З одного боку це тому, що ми продовжуємо сьогодні спостерігати, що в політичній боротьбі  використовуються ті ж самі методи, які були і 5, і 3, і навіть рік тому. Якщо говорити більш відверто, то, безумовно, ми сьогодні розуміємо, що, використовуючи регіональний людський ресурс, –  інтелектуальний, організаційний і так далі –  політичні партії переслідують свої вузько-політичні цілі. Тому, думаю, що зробимо все, щоб черговий раз не бути використаними в цьому сенсі», – сказав Удовіченко.

Конкретно про новий проект представників колишньої полтавської фракції Партії Регіонів Олександр Удовіченко говорити не став – пообіцяв його презентувати за кілька тижнів, коли передвиборчий популізм не так зашкалюватиме:

«Ми це зробимо трохи пізніше, бо розуміємо, що шкала популізму сьогодні зашкалює і викликає у людей рвотний рефлекс. Я думаю, що це ще раз підтверджує, що треба робити так, щоб ці процеси у людей викликали зацікавленість, а не відразу», – переконаний Удовіченко.

Перейти до вмісту