Ви тут:

У Полтаві з професійним святом привітали підприємців області (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській ОДА з нагоди професійного свята привітали найкращих підприємців області. Кращі з кращих отримали грамоти, подяки та нагороди. Привітали присутніх перший заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Микійчук, представники ГУ Міндоходів України у Полтавській області, Полтавської торгово-промислової палати та інші.

«16 років поспіль у перший тиждень вересня ми відзначаємо День підприємців. Ви наповнюєте бюджет, маєте чітку громадянську позицію – не стоїте осторонь останніх подій в Україні, допомагаєте переселенцям, бійцям АТО. Без вашої допомоги ми, мабуть би, нічого не зробили б. Ви створюєте робочі місця для людей. Це дуже великий об’єм роботи. Я вам дякую за те, що ви зробили, робите і будите робити. Бажаю вам життєвої енергії, здоров’я, миру, благополуччя та стабільності», – сказав Олег Пругло.

«Незважаючи на інфляцію та кризу ви створюєте робочі місця, це дуже важливо. Дякую вам за підтримку наших бійців на сході. Дякую вам за вашу патріотичну позицію та ставлення до нашої держави. Бажаю вам, щоб бізнес процвітав, здоров’я вам та щастя», – сказав Володимир Микійчук.

Перейти до вмісту