Ви тут:

У Полтаві відкрили навчально-мобілізаційний центр «Полтавщина» батальйону «Азов» (ФОТО)

У Полтаві відкрили навчально-мобілізаційний центр «Полтавщина» батальйону особливого призначення «Азов».

«Центр діє уже близько місяця, були проведені підготовчі роботи, ми готували матеріальну базу. Завод кварцового скла надав нам приміщення для проживання та тренувань. Ініціатива створення такого центру на Полтавщині належить командуванню батальйону «Азов» для розширення та зміцнення позицій у центрі України. З сьогоднішнього дня центр функціонує на 100%. Тут будуть проходити інструктажі, тактичні навчання. У центрі навчатимуться не тільки люди із Полтави, у нас наразі є хлопці із Луганська, Макіївки, це патріоти, які хочуть захищати Україну. Кошти, за які утримуємо бійців – це виключно кошти спонсорів та українського народу. Нам дуже приємно, коли прості люди приходять і допомагають нам продуктами харчування або коштами», – розповів начальник навчально-мобілізаційного центру «Полтавщина» Іван Балацький.

За його словами, навчання у центрі розраховане на 1 місяць, після чого усі новобранці отримають посвідчення співробітника міліції, і відправляться у зону АТО у складі спеціального батальйону «Азов». Щоб потрапити на навчання до центру потрібно звернутися за адресою м. Полтава, вул.Заводська, 3 та пройти співбесіду.

«Вимоги – патріотизм, здоров’я, люди повинні буди військовозобов’язаними, бажання і воля служити народові України. Людей без досвіду ми беремо, якщо у них є велике бажання захищати нашу державу. Вік, в основному, – від 18 до 40 років», – зазначив начальник.

На початку відкриття хлопці традиційно помолилися за Україну.

«Сьогодні більше 3 тис. таких, як ви героїв Полтавщини, уже захищають нашу Батьківщину на сході. Дуже приємно, що ви у такий нелегкий час проявили мужність і бажання захищати нашу неньку Україну. Ми, по можливості, будемо допомагати вам, підтримувати вас, для того, щоб ви з честю захищали нашу державу», – сказав в.о голови Полтавської обласної ради Володимир Микійчук.

Бійці та командування спеціального батальйону «Азов» висловили подяку за підтримку та допомогу директорові ТОВ «Полтавський завод кварцового скла» Ігореві Сергієнку та директорові приватного виробничого господарчого підприємства «Автотранс» Сергієві Михайлику. Вона надали приміщення для навчально-мобілізаційного центру «Полтавщина» та допомогли зміцнити матеріальну базу.

«Відкриття такого центру в області є не випадковим, адже Полтавщина є 3 в Україні за кількістю добровольців, які воюють у зоні АТО. Обласна влада допомагала навчальному центру з певних технічних питань, ми будемо і далі намагатися допомагати у вирішенні тих чи тих питань», – сказав заступник голови Полтавської ОДА Роман Чабановський.

«Мені 37 років, я з Кременчука. У цей нелегкий для України час, я вважаю, що кожен чоловік повинен стати на захист своєї батьківщини. У мене двоє дітей, я повинен стати на захист свої родини, яка дуже мене підтримує», – розповів боєць із позивним Пошук.

«Мені 24 роки, я з Краматорська. Мої батьки зараз там. Я був на майдані, я патріот, я за єдину Україну», – розповів боєць із позивним Аптекар.

Перейти до вмісту