Ви тут:

У Полтаві створили батальон тероборони «Лтава»

DSC_0105

Члени ГО “Полтавський Автомайдан” та Спілка  ветеранів війни в Афганістані створили  добровольчий батальйон “Лтава” для захисту регіону.

Він  буде сформований на базі Міністерства оборони. Наразі вже оголосили набір добровольців до лав підрозділу.

Як зазначив голова громадського об’єднання «Полтавський Автомайдан» Андрій Баранов, основними завданнями формування є організація належної охорони та оборони об’єктів підвищеної техногенної небезпеки на Полтавщині, а також тих об’єктів, які можуть стати об’єктами терористичних атак  –  мостів, автодоріг, залізничних вузлів, газопроводів тощо. Створення блокпостів, які контролюватимуть пересування грузів територією області. А також забезпечення громадського порядку в місцях скупчення людей.

«Батальйон «Лтава» готовий робити все, щоб полтавці почували себе захилими», – сказав Баранов.

Як наголосив голова Полтавського відділення Спілки ветеранів війни в Афганістані Юрій  Цомартов на сьогодні в’їзди до міста не охороняються.  У місті багато автівок із іногородніми номерами. Немає належних патрулів, не охороняються стратегічні об’єкти.

Бойовий підрозділ матиме свою власну базу для підготовки, де досвідчені фахівці будуть проводити навчання бійців. Вже найближчим часом добровольці почнуть проходити медичні огляди та почнуть тренування.

Наразі подано  клопотання до Міністерства оборони України щодо призначення Андрія Баранова, майора запасу, командиром батальону «Лтава».

DSC_0115

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту