Ви тут:

У Полтаві обговорили необхідність завершення будівництва обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру

Сьогодні на будівельному майданчику діагностичного корпусу Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру відбулася нарада з питання необхідності завершення довгобуду. Про це повідомили у прес-центрі ДОЗ ОДА.

Серед присутніх: директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Шульга, виконуючий обов’язки головного лікаря Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру Анатолій Филенко, та представники підрядної організації ТОВ «Промпостач і К».

На нараді розглянули виконаний за період з 27 травня 2014 року до сьогоднішнього дня підрядною організацією обсяг робіт. Також підвели підсумки проведених робіт з покриття корпусу дахом. Встановили, що заплановані роботи виконано на 90 %. Повністю закінчили покриття даху двома шарами руберойду по легкому бетону з наповнювачем з полістирольних кульок, утеплено сходові клітки. Для запобігання потраплянню на дах сторонніх осіб встановлено віконні блоки та металеві двері. Також виконано опоряджувальні роботи з штукатурення парапетів, улаштовано внутрішній тимчасовий ливневий водостік.

Підрядній організації залишилося виконати накриття вентиляційних шахт залізобетонними плитами, пофарбувати парапети та облаштувати їх листами металевого профілю.

На нараді обговорили питання продовження будівництва комплексу очисних споруд та строки початку робіт з улаштування ливньової каналізації у найближчий час.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту