Ви тут:
Суспільство 

У Полтаві міліціонери провели рейд студентськими гуртожитками міста

Підрозділи кримінальної міліції у справах дітей УМВС та Полтавського міського управління вводять у практику проведення профілактичних рейдів гуртожитками професійно-технічних училищ міста Полтава. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Так, перед закриттям гуртожитків ( о 21:00) працівниками «дитячої» міліції відвідали помешкання учнів ПТУ № 4 та 21. Метою міліціонерів було не покарати неповнолітніх, а попередити факти адміністративних та кримінальних правопорушень.

Хоч захід проводили без попередження адміністрацій закладів, але вихователі та майстри виробничої практики були задоволенні та здивовані.

«У ході проведеного заходу було виявлено правопорушників за ст. 175, 178 КУпАП, та проведено профілактичні бесіди виховного характеру. В присутності всього гуртожитку хлопці пообіцяли, що більше не будуть вчиняти правопорушень (курити та розпивати алкоголь)», – розповів оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей УМВС Полтавщини Ярослав Іванов.

Працівники міліції наголосили неповнолітнім, що у разі вчинення протиправних дій стосовно них (зазвичай старші курси у менших), викрадення мобільного телефону або іншого цінного майна учням обов’язково необхідно звертатися за допомогою до правоохоронних органів.

«Ми робимо все можливе для того, щоб діти бачили в правоохоронцях своїх захисників і старших наставників, адже правопорушення краще попередити, ніж потім неповнолітнім чи їх батькам відповідати за скоєне, не кажучи вже про можливі непередбачувані наслідки таких дій», –зазначила начальник кримінальної міліції у справах дітей ПМУ УМВС України Полтавщини Наталія Нечепуренко.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту