Ви тут:

У Полтаві КАТП-1628 поповнили трьома сучасними сміттєвозами (ФОТО)

Для Полтавського комунального автотранспортного підприємства придбали нову техніку, яка є сучаснішою, легшою в експлуатації і, порівняно зі старою, дозволяє зібрати більшу кількість сміття. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

«Для нашого підприємства було придбано три нових автомобіля торік і одну зараз. Машини були закуплені по тендеру, тобто за вигідною ціною. Остання коштувала 650 тисяч гривень. Наш колектив дуже задоволений технікою, адже за кермом цього транспортного засобу працювати зручніше й має кращі можливості: одна спецмашина вивозить на кілька тон сміття більше, – розповів начальник КАТП-1628 Дмитро Третяков.

Нова техніка українського виробництва й виготовлена у Вінниці. Запчастини, які використали при її створенні, – легко замінні, а саме – недорогі.

Працівники Полтавського комунального автотранспортного підприємства закликають усіх мешканців міста не засмічувати прилеглу до контейнерних майданчиків територію, адже зберегти та забезпечити чистоту – справа, що стосується кожного. 

Перейти до вмісту