Ви тут:
Суспільство 

У Миргороді продовжується акція «Розфарбуй Миргород»

Акція “Розфарбуй Миргород” продовжується. А щоб у гостей міста не виникало ніяких сумнівів, що Миргород – це, насамперед, українське місто, громадські активісти продовжують уже раніше розпочаті роботи в рамках всеукраїнської акції “Розфарбуй Україну” та фарбують у національні кольори архітектурні об’єкти Миргорода. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

За ініціативи громадських організацій пофарбували міст через річку “Хорол” по вул. Гоголя. Під час проведення цього патріотичного заходу кожен охочий міг долучитися до фарбування мосту або внести будь-які кошти у скриньку, яка тут же була виставлена для збору грошей на закупівлю фарби.

В акції взяли участь майже 90 активістів, витратили 130 літрів латексної фарби, кошти на яку, у сумі 2 тис. 500 грн, були зібрані активістами з підприємців та громадян міста.

Як відмічають учасники акції, дуже приємно, що їх підтримували люди різного віку, а постійні сигнали автомобілів давали зрозуміти, що робиться гарна справа.

Крім того, за повідомленнями організаторів акції, уже зібрані 3 тис.500 грн на фарбування ще одного мосту. Отже, акція “Розфарбуй Миргород” продовжується.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту