Ви тут:

У Кременчуці вчетверте проведуть благодійну акцію «Пробіг із вірою в серці»

27 вересня 2014 року Кременчук вчетверте приєднається до  Всеукраїнської благодійної акції «Пробіг із вірою в серці». Цей захід є яскравим прикладом співпраці міської влади та  соціально відповідального бізнесу. Варто відмітити, що всі кошти, зібрані під час минулорічних благодійних пробігів, були спрямовані на придбання медичної апаратури для лікувальних закладів Кременчука. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Так, у 2011 році за благодійні 80 тисяч гривень придбали апарат для вентиляції легенів для пологового відділення ІІ-ої міської лікарні. У 2012 році учасники благодійного пробігу зібрали понад 73 тисячі гривень, завдяки яким медичне обладнання Кременчуцького міського пологового будинку поповнили апаратом штучного дихання.  Підсумком благодійного пробігу «З вірою в серці – 2013 року» стала сума розміром у 71 тисячу  260 гривень. За ці кошти міському пологовому будинку закупили апаратури, якою виявляють хвороби серця у новонароджених кременчужан.  Як зазначають організатори «Пробігу із вірою в серці-2014 року», цього разу також збиратимуть кошти задля допомоги дітям у боротьбі із серцевими недугами.

Програмою цьогорічної акції також передбачено проведення різноманітних конкурсів і сюрпризів від організаторів пробігу. Початок реєстрації учасників пробігу о 10.30  ранку на площі Перемоги. Старт – о 12.00.

Взяти участь у благодійному пробігу зможе кожен, хто здатен і бажає робити добрі справи. Для кожної категорії учасників передбачатимуть вікові навантаження. Перед стартом на всіх бігунів чекатиме весела спортивна розминка. Тож, усіх небайдужих кременчужан запрошують долучитися до благодійної акції «Пробіг із вірою в серці!», що відбудеться у суботу, 27 вересня на площі Перемоги. Благодійний внесок для кожного учасника пробігу становитиме 20 гривень. Зробіть посильний внесок в здорове та щасливе майбутнє наших малюків!

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту