Ви тут:
Офіційно 

У ДФІ Полтавщини розповіли про результати ревізії Комсомольського політехнічного технікуму

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії Комсомольського політехнічного технікуму встановили порушення, які призвели до втрат, на загальну суму 101,13 тис.грн.

Зокрема, встановлено покриття за рахунок коштів загального фонду в сумі 48 тис. грн витрат на оплату спожитої електроенергії в гуртожитку та при наданні платних послуг з навчання, які необхідно здійснювати за рахунок коштів спеціального фонду.

Крім того, зафіксовано завищення витрат на оплату праці працівників, сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі, не перерахування до державного бюджету отриманої технікумом пені від студентів за несвоєчасне внесення плати за навчання відповідно до умов укладених договорів про навчання.

Під час ревізії виявлені порушення частково усунуто.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань  на 6-х посадових осіб технікуму складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Одночасно Державна фінансова інспекція  в Полтавській області прийняла рішення про зупинення учбовому закладу операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру міста Комсомольська.

   Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області

Перейти до вмісту