Ви тут:

Треба ламати стереотипи радянських часів щодо НАТО, – радник міністра

На сьогодні в переважної більшості населення немає сталого уявлення щодо НАТО, досі воно сприймається на рівні радянських стереотипів. Тому ці  стереотипи у сприйнятті НАТО потрібно ламати.
Таку думку вислови радник Міністра освіти і науки України Сергій Пархоменко.

«Потрібно проводити інформаційну роботу з населенням, доносити но нього більш виважену інформацію та ламати стереотипи радянських часів про НАТО», – сказав Сергій Пархоменко.

За його словами таких стереотипів є три. Основний, який був створений за часів СРСР та пропагувався Росією  – це надання  НАТО іміджу  агресивного блоку, який вбивав сербських дітей під час війни в Косово 1999 року.  Друге- ототожнення НАТО  з різними меншинами в ЄС. Третій – в  Україні будуть військові бази країн НАТО.

«Якщо в нас поставлять натівські бази то будуть наші люди годувати американських військових. Однак, на превеликий жаль, ми маємо в себе чобіт російського солдата, з яким ми маємо боротися. І ніяких натівських баз не може існувати в нас на території. Можуть лише бути бази різних країн, які є членами альянсу», – сказав Пархоменко.

Також він зазначив, що крім зламу стереотипів, в рамках вступу до НАТО потрібна  відміна позаблокового статусу України.

Перейти до вмісту