Ви тут:

Світ сьогодні усвідомлює, що за Україною – правда

Україна в умовах російської агресії отримає широку підтримку з боку країн світу, адже світ сьогодні усвідомлює, що за Україною – правда, наголошує Уповноважений Президента України з питань врегулювання ситуації на Сході Ірина Геращенко.

«Україна буде наполягати на тому, що в цій ситуації не можна обмежуватись тільки третім рівнем санкцій, ми будемо наполягати на їх посиленні та на поглибленні наших взаємовідносин з ЄС та НАТО», – зазначила Ірина Геращенко в ефірі «Першого національного телеканалу».

Уповноважений повідомила, що за дорученням Президента вона разом з жінками-парламентарями відвідала військові польові госпіталі, які знаходяться на межі зони антитерористичної операції, з метою з’ясування умов роботи військових лікарів.

«В цій війні, де немає ні честі, ні совісті, де не виконується жодне зобов’язання, де на полі бою взяли в полон 6 наших військових лікарів, а 19 лікарів зараз знаходяться в полоні ДНР та ЛНР, що порушує будь-які міжнародні стандарти, не можна перемогти лише військово. Очевидно, що тут треба перемагати на дипломатичному фронті», – сказала вона.

Ірина Геращенко підкреслила, що Європа має усвідомити рівень ризиків, які сьогодні створює агресія Росії по відношенню не тільки до України, але й всього континенту. «Щоб це зупинити, треба допомогти Україні не лише заявами, а реальними діями», – наголосила Уповноважений Президента.

«Ми повинні залучати більше союзників. Президент докладає зусилля, щоб Європа відійшла від тактики «глибокого занепокоєння», щоб нарешті було введено третій рівень санкцій, щоб Україна отримала якщо не живу військову силу, то військову техніку, обладнання для медичних госпіталів», – зазначила Ірина Геращенко.

Вона висловила переконання, що мирний план Президента щодо врегулювання ситуації на Донбасі буде реалізований. «Це питання часу, це питання зусиль», – наголосила вона.

Ірина Геращенко зазначила, що сьогодні 20 поранених учасників АТО відправилися до Німеччини, де отримають лікування за рахунок Уряду ФРН. Крім того, 50 бійців отримають якісне протезування за рахунок НАТО.

Говорячи про необхідність посилення інформаційної безпеки, Ірина Геращенко підкреслила, що українське телебачення має популяризувати справжніх героїв, які борються за Батьківщину. «Важливо, щоб сьогодні народили не лише нову ідеологію, але й нових героїв. Щоб з нашого ефіру зникли програми про «ментів», російські серіали», – наголосила вона.

Прес-служба Президента України

Перейти до вмісту