Ви тут:

Що робити коли на роботі сумно

office-love-640x426

У вас не склався дружній колектив чи ви просто самотньо працюєте?

Все можна виправити! Детальніше читайте у “Країні Здоров’я”.

Організуйте на роботі невелику бібліотеку. Виділіть для імпровізованої бібліотеки окрему полицю і складайте на неї принесені для обміну книги. Ви зможете обмінюватися враженнями про прочитане за ранковим чаєм або кавою, що, до речі, набагато корисніше перекурів.

Малюйте позитивні картинки. В якості полотна можна використовувати дошку і маркери. Залишайте веселі написи, малюйте смішні картинки. Піднімайте настрій собі і колегам.

Купіть красиву настільну лампу для робочого столу. Ваше робоче місце стане затишніше, а очі при хорошому освітленні будуть втомлюватися набагато менше.

Зробіть в п’ятницю ввечері корпоративну розсилку на веселу тему. Можете зібрати події з трудового життя, які відбулися за тиждень, жарти, веселі посилання і картинки. Розсмішіть колег і підійміть їм настрій в кінці робочого тижня. Спільний сміх сприяє оздоровленню робочих відносин.

Замість офісного крісла використовуйте м’яч для фітнесу. Це корисно для спини і дозволить вам під час перерви трохи позайматися.

Приносьте користь колегам. Принесіть в офіс такі речі, як антистатик, крем для взуття, безбарвний лак для нігтів, рідина для зняття лаку, нитки і голку. Про ці дрібниці завжди забувають, але вони виявляються дуже коштовними коли дійсно треба.

Створіть в офісі стіну відпочинку. Домовтеся з колегами, щоб кожен привозив з відпустки або відрядження магнітик на згадку про місто, в якому побував. Він коштує недорого, настрій підвищується і залишається пам’ять про подорож.

Читайте також: Наднормова робота може призвести до недоумства

Перейти до вмісту