Ви тут:
Ні - агресії Росії Суспільство Україна 

Рада Європи закликала Росію вивести війська з України

Рада Європи закликала російське керівництво вивести війська з України та припинити постачання зброї проросійським бойовикам. Про це йдеться у тексті резолюції.

Так, Рада Європи вимагає в Росії припинити постачання військової техніки та майна «іншим сторонам» конфлікту, гарантувати безпеку кордону та «уникнути незаконного переміщення майна». Передає Hromadske.TV

В українському Міністерстві закордонних справ вже відреагували на рішення Комітету міністрів Ради Європи: «Ми вітаємо таке рішення Комітету міністрів Ради Європи як чергове виявлення консолідації міжнародної спільноти на підтримку України й засудження російської агресії».

«Ми вважаємо, що це справді безпрецедентне рішення Ради Європи – визнати, практично, присутність російських військ на території України і закликати Російську Федерацію вивести свої війська з території України (…) Ми вважаємо, що це є ще одним кроком до подальшої консолідації міжнародного співтовариства для протидії російській агресії», – в коментарі Громадському заявив заступник директора департаменту політики та комунікацій МЗС України Василь Зварич.

Система Orphus Поделиться на fb