Ви тут:

Питання сорок четвертої сесії Полтавської міської ради шостого скликання

На розгляд сесії винесли такі питання:

 1. Про заслуховування інформації прокурора м.Полтава про стан законності, вжиті прокуратурою м. Полтави заходи щодоїїзміцнення та результати діяльності за перше півріччя 2014 року.

 2. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік.

 3. Про надання згоди на розміщення існуючих гаражів та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Зигіна,32-Г.

 4. Про надання згоди на розміщення індивідуальних гаражів на земельній ділянці по вул.Кучеренка,20-Г.

 5. Про надання згоди на подальше розміщення гаражів та допоміжних споруд автокооперативу «Гайок» і дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Половки,109.

 6. Про надання згоди на подальше розміщення свердловини питної води №3007/1 та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Ковалівській,1а.

 7. Про надання згоди на розміщення другого пускового комплексу багатоквартирного житлового будинку І черги забудови кварталу та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Вузькій,7а.

 8. Про надання згоди на розміщення багатоквартирного житлового будинку та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по бульв.Маршала Конєва,1б.

 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо впорядкування існуючого землекористування для обслуговування комплексу обслуговування автомобілів по Харківському шосе,29.

 10. Про надання згоди на подальше розміщення комплексу відпочинку з рятувальною станцією та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Низовій,9а.

 11. Про надання дозволу на розроблення детального плану території кварталу, обмеженого вул.Енгельса, вул.Пушкарівською та проектними вулицями.

 12. Про надання згоди на поділ земельної ділянки по вул.Котляревського,22б.

 13. Про надання згоди на поділ земельної ділянки по вул.Панянка,65а-65б.

 14. Про надання згоди на поділ земельної ділянки по вул.Панянка,75а.

 15. Про надання згоди на поділ земельної ділянки по вул.Зіньківській,52.

 16. Про надання згоди на поділ земельної ділянки по вул.Енгельса,27.

 17. Про надання згоди на поділ земельної ділянки по Київському шосе,39.

 18. Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 05.09.2013 «Про надання згоди на розміщення нежитлової будівлі (кафетерію) та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Володимира Козака,10-б».

 19. Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять другої сесії Полтавської міської ради п’ятого скликання від 06.12.2007 «Про погодження розташування лазні і бару з готелем та надання дозволу на розширення і виготовлення проекту відведення зі зміною цільового призначення земельної ділянки по вул.Горіховій,4».

 20. Про внесення змін до рішення позачергової сорокової сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 18.03.2014 «Про надання згоди на розміщення гаражів та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по пров.Рибальському,4-Г».

 21. Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 18.09.2012 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Гожулівською, Степовою, Павла Горобця та Марії Башкірцевої».

Перейти до вмісту