Ви тут:

Пирятинські рятувальники провели для дітей екскурсію та навчили правилам безпеки (ФОТО)

У рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» співробітники Пирятинського районного відділу Головного управління ДСНС України у Полтавській області для учнів 4, 5, 6 класів місцевих шкіл №1, 4, 6 та ліцею провели екскурсію пожежно-рятувальної частини. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Під час заходу, рятувальники ознайомили дітей зі специфікою роботи оперативно-рятувальної служби, продемонстрували спеціальні автомобілі, бойове спорядження та технічне обладнання, яке вогнеборці використовують при ліквідації різних надзвичайних подій і ситуацій. Також, розповіли присутнім про їх призначення та тактико-технічні характеристики.

Рятувальники роз’яснили дітям правила безпеки життєдіяльності, зокрема розповіли про те, як поводити себе, якщо залишився один вдома, нагадали правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, а також правила пожежної безпеки у побуті та під час канікул. Щоб діти не забували життєво важливі поради, співробітники Служби порятунку «101» вручили присутнім тематичні листівки та пам’ятки, які містять правила безпеки, виконання яких дозволить уникнути лиха, зберегти життя та майно.

Щоб діти краще запам’ятали правила безпеки життєдіяльності, для них провели конкурси й вікторини. Школярі мали змогу не лише продемонструвати власний рівень знань з правил безпеки, а й приміряти одяг вогнеборців, посидіти у автомобілях, уявивши себе при цьому на мить справжніми рятувальниками, людьми, які цілодобово стоять на варті пожежної та техногенної безпеки громадян.

«Дуже цікавий захід, особливо сподобалося одягати на швидкість бойовий одяг вогнеборців», – поділився враженнями учень 6-А класу Пирятинського ліцею Андрій Печеришний.

«Мене вразило технічне обладнання рятувальників, сподобалося як показували дію гідравлічних ножиць», – додала учениця 4-А класу школи №4 Руслана Пріщенко.

Наприкінці заходу, співробітники Служби порятунку «101» надали учителям навчальних закладів методичні агітаційні матеріали.

Перейти до вмісту