Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Прокуратура Полтавщини обіцяє вжити заходів для протидії неправдивим замінуванням

У прокуратурі Полтавської області поставили за мету вжити невідкладних заходів щодо протидії злочинам, пов’язаних із завідомо неправдивими повідомленнями про замінування.
       Таку вимогу поставив сьогодні прокурор області Ян Стрелюк перед правоохоронними органами регіону на координаційній нараді.
       На заході зазначалося, що останнім часом в області намітилася негативна тенденція до скоєння злочинів, пов’язаних із завідомо неправдивими повідомленнями про замінування. Цьогоріч зареєстровано 15 кримінальних проваджень за такими фактами.
       «Лише впродовж доби 29 липня до Диканського, Лохвицького, Решетилівського та Шишацького райвідділів УМВС України в області надійшло 4 повідомлення про замінування приміщень військових комісаріатів», – повідомив Ян Стрелюк.
       Також, за його словами, кілька разів об’єктами злочинів були приміщення навчальних закладів та будівлі органів влади.
       «Такі випадки вказують на намагання викликати збурення в суспільстві. Через це необхідно комплексно досліджувати спроби дестабілізації та можливого фінансування скоординованих і керованих дій з боку терористів і сепаратистів, окрім цього, вжити невідкладних заходів щодо протидії злочинам зазначеної категорії», – наголосив на нараді прокурор області.

       Як повідомлялося, сьогодні в прокуратурі області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону, на якій обговорювали стан запобігання, виявлення та припинення проявів сепаратизму і тероризму, утворення не передбачених законом воєнізованих формувань, незаконного обігу зброї, фінансування цієї протиправної діяльності.

Система Orphus Поделиться на fb