Ви тут:

Понад 7 тисяч платників ПДВ перебувають на обліку в органах Міндоходів Полтавщини

Понад 7 тисяч платників ПДВ перебувають на обліку  в органах Міндоходів Полтавщини

Переважна кількість з них – юридичні особи.

Варто зазначити, що кількість платників ПДВ постійно зростає. Так, з початку року 406 нових суб’єктів господарювання виявили бажання бути платниками податку на додану вартість.

Взагалі на обліку територіальних органів Міндоходів Полтавщини перебуває 7013 суб’єктів господарювання – платників податку на додану вартість, 5923 з них – юридичні особи, 1090 – фізичні.

Нагадуємо, що з 1 січня 2014 року новостворений суб’єкт господарювання може бути добровільно зареєстрований платником ПДВ одразу після його державної реєстрації в автоматичному режимі без відвідування органів Міндоходів.

Для цього заяву про добровільну реєстрацію, як платника податку, слід подати державному реєстратору, як додаток до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи – підприємця.

Сканована електронна копія такої заяви передається державним реєстратором до органів доходів і зборів одночасно з відомостями з реєстраційної картки.

Реєстрацію платника ПДВ орган Міндоходів проводить з бажаного дня, зазначеного у заяві, або протягом 5 робочих днів від дати надходження заяви, якщо у ній не зазначено бажаний день.

ГУ Міндоходів у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту