Ви тут:

Понад 1,6 млрд грн перерахували митники полтавського регіону до Державного бюджету України

З початку року митниками Полтавщини до Державної скарбниці перераховано 1 млрд. 622 млн грн. Протягом цього року Полтавською митницею Міндоходів оформлено майже 23 тисячі митних декларацій. Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб’єктами ЗЕД в зоні діяльності митниці в 2014 року, склав 1 млрд. 600 млн. дол. США. Зовнішньоторговельне сальдо за 8 місяців 2014 року позитивне і складає 312 млн. дол. США.

У поточному році вантажі експортувалися до 83 країн світу. Як свідчить статистика, спостерігається збільшення експортних поставок до наступних країн: Словаччини, Азербайджану, Польщі, Єгипту, Угорщини, Німеччини, Вірменії та Туреччини. Зменшились обсяги поставок до Росії, Австрії, Чехії, Молдови, Білорусі, Казахстану, Грузії, Литви, Нідерландів, Туркменістану та Італії. Серед основних товарів, що експортувалися в поточному році були руди, тютюн, залізничні локомотиви, обладнання та механічні пристрої, продукти неорганічної хімії та інше. Спостерігається збільшення експорту харчових продуктів та зернових культур.

З початку року імпортні вантажі надійшли з 67 країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Як свідчать статистичні дані, спостерігається збільшення імпорту товарів до наступних країн: Білорусії, Японії, Мексики, Індії, Литви, Нідерландів та Бельгії. Зменшились обсяги імпорту до Росії, США, Китаю, Німеччини, Казахстану, Туреччини, Франції, Іспанії, Кореї (Півден.), Бразилії та Італії. Структура імпорту в поточному році наступна: палива мінеральні, машини, обладнання і механічні пристрої, тютюн і промислові замінники тютюну, електричні машини та обладнання, їх частини; вироби з чорних металів та інше.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb