Ви тут:

Полтавщина прийняла понад 11 тис. переселенців

 У Полтавській області перебуває 11 тис.873 особи, які прибули з окупованих територій України.

Такі дані на сьогоднішньому засіданні Громадської ради при ОДА озвучила директор Депатраменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Серед загалу  –  11 тис.435 чоловік –  з  Донецької та Луганської областей та 438  –  з Криму.

«Між прибулих 3512 сімей, в тому числі 2607 сімей з дітьми, з них 92 – багатодітні сім’ї, 304 людей з інвалідністю, в тому числі 46 дітей-інвалідів», – констатувала Корнієнко.

Вона наголосила, що з метою соціальної підтримки сімей, які переїхали з АР Крим та м.Севастополя та зони бойових дій АТО, в області забезпечена робота щодо продовження виплати державних допомог за місцем фактичного проживання (перебування) зазначених сімей.

«Станом на 18.09.2014 року  до органів соціального захисту населення області з питань надання різних видів державних соціальних допомог звернулося 59 осіб – переселенців з Автономної Республіки Крим та м.Севастополя. Виплата державних соціальних допомог щомісячно проводиться  53 особам, 6 чоловік виїхали за межі області, виплата допомоги припинена. Що стосується переселенців із зони бойових дій в ході АТО, то до органів соціального захисту населення області з питань надання різних видів державних соціальних допомог звернулося 1001 особа переселенців з Донецької та Луганської областей.   За результатами розгляду матеріалів 574 особам – призначено державні соціальні допомоги на підставі документів про припинення виплати в Донецькій та Луганській областях, та електронної особової справи, наданої ДП «Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики»; 28 особам виплати буде проведена з жовтня 2014 року, оскільки по вересень поточного року виплата проведена за попереднім місцем проживання; 15 осіб  протягом останнього тижня повернулись на звільнені території. З початку вересня поточного року 384 особи звернулись з питання переведення виплат за тимчасовим місцем проживання”, – зазначила Корнієнко.

Перейти до вмісту