Ви тут:
Головне Суспільство 

Під дитячою міською клінічною лікарнею знаходиться найкраще бомбосховище в Полтаві (ФОТО,ВІДЕО)

Найкраще обладнана та доглянута захисна споруда в Полтаві знаходиться і підвальному приміщенні на території Полтавської дитячої міської клінічної лікарні.  

Сьогодні її оглянули представники Полтавської міськради разом з місцевими журналістами.

Підвальне приміщення, в разі небезпеки, здатне вмістити всіх пацієнтів лікарні, яка розрахована на три сотні ліжок. Там обладнані операційні кімнати, буфетна, є запаси води та санвузли. Електроенергією забезпечує дизельний двигун, який використовують на кораблях. Є фільтроустановка, кімната видачі протигазів та  запасний вихід .

За словами Полтавського міського голови Олександра Мамая захисні  споруди, хоча й не такі досконалі, є у всіх медичних закладах Полтави.

Загалом же таких, що знаходяться  під підприємствами та організаціями у Полтаві –  94. Вони, за інформацією Олександра Мамая вміщають до 45 тис. людей і готові до цього.

Інша ситуація по житловому сектору. Олександр Мамай наразі звертається до всіх мешканців, щоб звернули на них увагу на підвали у своїх будинках і, за потреби, писали колективні звернення особисто до нього, на що обіцяє терміново реагувати.

Система Orphus Поделиться на fb