Ви тут:

Найгірше українці ставляться до Путіна, – опитування

Найбільше українців добре ставляться до президента Білорусі

Результати соцопитування «Ставлення українців до світових лідерів», проведеного соціологічною групою «Рейтинг» з 9 по 19 серпня 2014 оприлюднили РБК-Україна.

Соціологи провели два дослідження, з’ясовуючи, до кого українці ставляться найгірше, а до кого – найкраще.

Перше дослідження показало, що 62 % опитаних позитивно ставляться до Олександра Лукашенка, 54 % – до Барака Обами, 51 % – до Ангели Меркель. Також у 45 % опитаних позитивне ставлення до Броніслава Комаровського, у 39 % – до Жозе Мануеля Баррозу, в 36 % – до Далі Грибаускайте, 16 % – до Володимира Путіна.

Другий рейтинг, на визначення, до кого українці ставляться найгірше, очолив президент Росії. Таке ставлення до нього мають 75 % опитаних.

Крім того, 32 % опитаних негативно ставляться до Ангели Меркель, 31 % – до Барака Обами, 26 % – до Олександра Лукашенка, 25 % – до Нурсултана Назарбаєва. 

Тож, за результатами обох опитувань, до Путіна ставлення українців найгірше.

«Якщо порівнювати з аналогічним дослідженням за жовтень минулого року, то рівень позитивного ставлення до Путіна погіршився з 47 % до 16 %, до Меркель – з 61 % до 51 %. Водночас ставлення до Обами покращилося з 51 % до 54 %», – повідомляють соціологи.

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років і старше. Було опитано 2000 респондентів у форматі особистого інтерв’ю. Похибка репрезентативності дослідження становить не більше 2,8 %. 

Нагадаємо, рейтинг довіри Президенту Російської Федерації Володимиру Путіну серед росіян в серпні склав 84 %.

Система Orphus Поделиться на fb