Ви тут:
Суспільство 

Начальник УМВС зустрівся із громадою Полтавщини

В УМВС відбувся «круглий стіл» з громадою Полтавщини. У засіданні взяли участь представники громадських організацій міста та області, а також громадяни, які ведуть активну діяльність у правозахисній, соціальній та інших сферах. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Зібрання учасників «круглого столу» відкрив начальник УМВС України в Полтавській області Іван Корсун. Він розповів присутнім про останні резонансні злочини та події в області. Також обговорили ситуацію на сході країни. Іван Корсун повідомив, що відбулася чергова ротація зведеного загону полтавської міліції, яка несе службу на сході країни.

«В зоні АТО наші бійці несуть службу на блокпостах, допомагають переселенцям, супроводжують колони з військовою технікою, охороняють громадський порядок, а також беруть участь у бойових операціях. Вони вже встигли зарекомендувати себе як мужні та витримані бійці. Ми постійно тримаємо зв’язок з ними та цікавимося умовами їх перебування в зоні антитерористичної операції. Вдячний всім полтавцям за активну підтримку та допомогу міліціонерам», – сказав Корсун.

Нагадаємо, що зустрічі з громадськістю відбуваються щотижня. Міліція враховує зауваження й пропозиції людей і робить усе можливе, аби стати такою, якою її хоче бачити громада.

Система Orphus Поделиться на fb