Ви тут:

«Magnum Opus» представить полтавську літературу на Форумі видавців у Львові

12 вересня о 18:00 у Львівській організації НСПУ (вул. Соломії Крушельницької, 17) учасники НМО «Magnum Opus» будуть представляти Полтаву.

Захід відбудеться в рамках Львівського міжнародного фестивалю «Форум видавців», який цього року триватиме з 10 по 14 вересня 2014 року.

Організатором заходу є Національне газетно-журнальне видавництво, яке видає журнал «Українська культура». Готуючи матеріал для липневого номеру, редакція познайомилася з «маґнумцями» та їх творчістю і вирішила разом організувати цей захід.

Виступаючих полтавців буде п’ятеро: Анна Єгорова, Андрій Коновалов, Анна Ютченко, Катя Кролевська і Роман Повзик.

Для «Magnum Opus» це буде перший досвід виступу на «Форумі видавців». Два роки до цього полтавські поети їздили туди як відвідувачі.

Крім того, Роман Повзик ще буде учасником іншого заходу Форуму – 13 вересня у галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35) відбудуться читання учасників резиденції «Станіславського феномену» від літературної агенції «Discursus».

І в цей же день він з Анною Ютченко і ще 11 поетами з різних міст будуть боротися за Гран-Прі проекту «Молода Республіка Поетів», де визначиться найкращий молодий поет нашої країни.

Всі деталі перебування «Magnum Opus» на Форумі видавців буде висвітлено у нашому виданні.

Перейти до вмісту