Ви тут:
Суспільство 

Коли приймає прокурор Полтавської області та його заступники

У зв’язку з великою кількістю запитань від громадян з приводу особистого прийому новим очільником прокуратури начальник відділу з питань розгляду листів та прийому громадян прокуратури області Катерина Діденко роз’яснила, що прокурор області Ян Стрелюк здійснює прийом громадян щопонеділка з 14 до 17 години.

Попередній запис проводиться працівниками вищезгаданого відділу у кімнаті № 1, що знаходиться на першому поверсі обласної прокуратури.
       При цьому Катерина Діденко підкреслила на необхідності мати при собі письмове звернення, оформлене відповідно до вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», та відповідь на попереднє звернення за підписом заступника прокурора області, якщо у задоволенні вимог заявника відмовлено.
       Заступники прокурора області здійснюють особистий прийом громадян згідно графіка, затвердженого прокурором області, що розміщений на стенді при вході в прокуратуру та на офіційному сайті прокуратури області у рубриці «Приймальня громадян». Попередній запис не потрібний.

       Довідково: цьогоріч на особистому прийомі в органах прокуратури області прийнято понад 3 тис. громадян. Загалом прокурорсько-слідчими працівниками було вирішено майже 8 тис. скарг.

Система Orphus Поделиться на fb